2. den - 17.6.2010

17. června 2010 v 22:19 | Moňa |  Projekt 365
the-jojo.blog.cz
Chtěla jsem začít psát, že se u nás doma nic neděje, že jsem prožila další průměrně nudný prázdninový den strávený uklízením a žehlením...ovšem pozor, to by se nesměl někdo vrátit domů...nebudu dál komentovat...jak už jsem psala před rokem, tato osoba se mi od jistého data hnusí a nenávidím ji!!! Silné slova?? Ne, já tohle myslím, opravdu vážně!!

Jinak k té fotce je focená z mého malého střešního okýnka...když se na ni tak dívám strašně mi připomíná, když jsme bydleli sami dva celé dva roky v našem bytečku v Kateřinkách...ty dva roky bych hned vrátila zpět...já ten byt prostě miluju i to prostředí okolo...prostě jsem si k tomu vypěstovala citovou vazbu a trhá mi srdce, když občas jeszdím kolem a vím, že už tam možná nikdy nevkročím...chci to období vrátit zpět, do doby, než šlo všechno do sraček...

Dneska zas volal Andy po celkem dlouhé době...njn když jsme mu to nebrala, tak se nesmím divit :D Bavili jsme se o autoškole mj. doslechla jsem se, že "Peťka" mívá občas při hodinách narážky a trochu "blbé" kecy tak jsem Andymu říkala: "Neboj on není úchyl, on je jen...no prostě chlap!"
Prý se na mě jen blbě podívá a...a už nedořekl...no já ho prostě miluju♥

No jinak víkendové akce zrušené, teda spíš sobotní, kdy jsem tam toho měla celkem dost, ale tak jestli nám krásně vyjde Olomouc, tak to zas tak vadit nebude...už se těším na ty dvě moje!

Zítra jdu pro dopis z Olomouce...buď tam bude že mě neberou, nebo že mám přijet na přijímačky...no jestli tam budou přijímačky, tak asi stejně nepojedu, i když Olomouc, to je můj sen, i když letos asi nesplněnej...:( a zítra dopoledne mě čeká ještě jedna milá povinnost...před chvílí psal Starda (spolužák) jestli s ním nepůjdu zítra nakupovat :D Poslal mi fotku, jak by chtěl vypadat...když jsem ji viděla málem jsem spadla smíchy z postele :D:D tohle už je vážně moc :D:D Uvidíme jak to dopadne a jestli si to nerozmyslí :D

I love you...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happyness ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 20. června 2010 v 21:41 | Reagovat

Proč na ty příjmačky nepůjdeš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama