I DON´T KNOW...

31. května 2011 v 21:42
Tak vám nevím, ale konečně se mi tohleto místo začínalo dostávat pod kůži a musíme odjet o dva dny dříve...
Dokonce jsem si užila i nedělní pouliční trhy, kterými se zdejší domorodci baví každý víkend...Vlastně jsem si překvapivě užila celou neděli. Ani včerejšek nebyl nejhorší. A dnešek?? S prací jsem byla hotová krátce poté co se rodinka zpakovala a odjela kajsi doneznáma. Takže jsem si odpoledne užívala božského klidu, což se nestává tak moc často.
Možná se mi to místo dostává pod kůži tím počasím. Dneska bylo zataženo a pršelo skoro celej den. Asi už mi tady ty horké dny k zalknutí stačily, minule jsem si jich užila až až, teda ne že bych neměla horko ráda, ale co je moc je moc...


Dneska jsem viděla film jak jinak než v angličtině nesnáším dabing anglicky mluvených filmů a protože jsem měla po ruce anglické titulky, tak se na to hned lépe dívalo. Film se jmenoval Touch The Top Of The World. Je založen na skutečném příběhu chlapce, kterému je diagnostikována vada zraku, kdy pomalu přestává vidět až ve 13 letech oslepne úplně. Díky podpoře rodiny, která chce aby vyrůstal jako normální děti se naučí se svým handicepem žít. Začne se věnovat horolezectví, vystuduje vysokoou školu a začne učit na základní škole, kde potká svou budoucí manželku. Pokoří nejvyšší hory všech světadílů až se mu naskytne příležitost vyšplhat i na nejvyšší horu světa. A jako první slepý muž tam taky vyšplhá. Když jsem ten film viděla vzpomněla jsme si na jednoho malého kluka, se kterým jsem jednu dobu trávila celkem dost času. Byl hluchý, ale naučil mě pár věcí ve znakové řeči, které jsem bohužel už stačila úspěšně zapomenou...Připomnělo mi to, jak to takovýhle lidé nemají v životě jednoduché, tak jako my, kteří se to neuvědomujeme...They´re my heroes!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 about-ronie about-ronie | Web | 31. května 2011 v 21:53 | Reagovat

neděle? mám pocit že je utery

2 ♥ Nellie Happyness ♥ ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 5. června 2011 v 20:05 | Reagovat

NĚKDY JE KRÁSNÝ I DÉŠT=) ALE NESMÍ PŘIJÍT VE CHVÍLÍCH, KDY NENÍ ŽÁDÁN, COŽ VETŠINOU TAK JE =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama